Sponsor Bağlantılar1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading ... Loading ...
Hastane:   Medicana Çamlıca Hastanesi
Telefon Numarası:   0216 521 30 30
Faks:   0216 521 30 30
Randevu Telefon:   -
İlçe / İl:   Üsküdar / İstanbul
Adres:   Alemdağ Cad. No: 85
Web Sitesi:   http://www.medicana.com.tr
Reklam:  
Tahlil Sonuçları:   Hastane Tahlil Sonuçlarını Öğren
Online Randevu:   Hastane için Online Randevu Al

Hastane Diğer Bilgiler

Medicana Çamlıca Hastanesi, adres, telefon numarası, iletişim bilgileri, online randevu, hastane hakkında bilgiler, hastane haritası, ve yorumlar

Medicana Çamlıca Hastanesi 1999 yılında kurulmuştur. Toplam 17.000 metrekare kapalı alana ve akıllı bina teknolojisine sahip olan ana bina, hastane olarak inşa edilen nadir binalardan biri olarak hizmet vermektedir.

Kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, hemodiyaliz, tüp bebek ve üreme sağlığı, uyku laboratuvarı, akciğer kanserleri tanı ve tedavi kliniği, diz cerrahisi kliniği gibi özel branşlarda üst düzey hizmet verilmektedir.

Medicana Çamlıca Hastanesi’nde tüm güncel ihtiyaç ve teknolojileri içeren 2 adet anjiyografi ünitesi, 3 adet kalp ve damar cerrahisi ameliyathanesi, 7 adet genel ameliyathane, toplam 36 yataklı yoğun bakım üniteleri (14 yataklı kalp-damar cerrahisi post-op, 10 yataklı genel, 6 yataklı koroner, 6 yataklı yenidoğan) ve 40 yataklı bir hemodiyaliz merkezi yer almaktadır. Bu altyapı ile yılda 8.000 anjiografi, 1.500 by-pass ameliyatı yapılmakta ve kayıtlı 210 hastaya düzenli hemodiyaliz hizmeti verilmektedir.

Hastane Kategori: İstanbul Hastaneleri, İstanbul Özel Hastaneler, Üsküdar

Medicana Çamlıca Hastanesi Randevu Nasıl Alınır

Çamlıca Medicana Hastanesinden online randevu alabilirsiniz.

Randevu alabilmek için öncelikle medicana sitesine üye olmanız gerekmektedir. Yukarıdaki randevu linkine tıkladıktan sonra Üye Ol a tıklayıp üye olabilir ve randevunuzu alabilirsiniz.

Hastane Hakkında Yapılmış Yorumlar

(Yorum Yok)

Hastane hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Hastane Hakkında Yorum Yaz

İsim (Gerekli) :          

E-Posta Adresiniz :     

Fikriniz :                   

Hakaret, küfür ve genel ahlaka aykırı yorumlar onaylanmayacaktır.                    

Son Yorumlar

© 2011 İstanbul Hastaneleri – Hastaneler, Devlet Hastaneleri ve Özel Hastaneler Rehberi - İstanbul Hastaneleri Rehberi, hastaneler hakkında tüm bilgiler